Отримання зеленого тарифу

Отримання зеленого тарифу
дає можливість сонячним електростанціям окупатися значно швидше, ніж за загальним тарифом, прийнятому в ДП «Енергоринок». Це істотно значимий механізм залучення інвестицій в Україну.

Вперше ідея пільгових тарифів була реалізована в США в 1978 році, коли президент Джиммі Картер підписав Національний енергетичний закон (National Energy Act) і Закон про регулювання комунального господарства (Public Utilities Regulatory Policy Act). Мета цих законів полягала в заохоченні енергозбереження та розвитку нових видів енергетичних ресурсів, в тому числі відновлюваних джерел енергії, таких як вітрова та сонячна енергія


В Україні «Зелений Тариф»
був законодавчо введений в 2009 році. Важливим є те, що держава зобов’язана викуповувати весь обсяг електроенергії, яка виробляється сонячними електростанціями. Його поява — це шлях нашої країни до енергонезалежності та внесок в світову боротьбу за зменшення викидів СО2, очищення нашої планети в цілому.

Закон про зелений тариф

У 2015 році закон зазнав серйозних змін, що покращив інвестиційний клімат в сфері альтернативної енергетики. Сонячний ринок, як частина загального ринку альтернативної енергетики, після 2015 року отримав закон, що суттєво спрощує процедуру отримання «Зеленого Тарифу».

  • Дія зеленого тарифу визначено до 1 січня 2030 року. При середній окупності капіталовкладень протягом 6-8 років, сонячна енергетика стала істотно привабливою для інвестування.
  • Саме ВАЖЛИВЕ, що ставка зеленого тарифу зафіксована в EURO. Курс фіксується кожен квартал.
  • Значно спрощено процес підключення до загальної енергомережі.


Процедура отримання зеленого тарифу

Нашими фахівцями напрацьовано серйозний досвід в отриманні зеленого тарифу. На користь нашого вибору говорить про системний підхід: від пошуку землі, розробки і впровадження готових проектів, до отримання найважливішого — Зеленого Тарифу

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ