Отримання зеленого тарифу

«Зелений тариф» — це ціна кіловат години, за яким держава зобов’язана купувати електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел (сонячних, вітрових електростанцій). Тобто для виробників «зеленої» енергії держава є гарантованим покупцем і ринком збуту всього обсягу електроенергії, яка виробляється сонячними електростанціями. В Україні «Зелений Тариф» був законодавчо введений в 2009 році. З 2015-го і до 2030 року його вартість законодавчо прив’язана до курсу євро. З 2017 по 2019 року один кіловат годин електроенергії приватних дахових СЕС оцінюється по € 0,18, з 2020 по 2024 — € 0,16, і з 2025 по 2030-й — € 0,14. Отримання зеленого тарифу дає можливість кришним сонячним електростанціям окупатися значно швидше, ніж за загальним тарифом, прийнятому в ДП «Енергоринок».

Вперше ідея пільгових тарифів була реалізована в США в 1978 році, коли президент Джиммі Картер підписав Національний енергетичний закон (National Energy Act) і Закон про регулювання комунального господарства (Public Utilities Regulatory Policy Act). Мета цих законів полягала в заохоченні енергозбереження та розвитку нових видів енергетичних ресурсів, в тому числі відновлюваних джерел енергії, таких як вітрова та сонячна енергія.

Поява зеленого тарифу — це шлях нашої країни до енергонезалежності та внесок в світову боротьбу за зменшення викидів СО2, очищення нашої планети в цілому.

Процедура отримання зеленого тарифу

Нашою командою напрацьовано серйозний досвід в отриманні зеленого тарифу для СЕС на дахах приватних домогосподарств і промислових об’єктів.

Отримання зеленого тарифу складається з декількох етапів:

— Проектні роботи.
— Купівля необхідного обладнання.
— Монтаж сонячної електростанції.
— Подача заяви в обленерго.
— Відкриття поточного розрахункового рахунку в банку.
— Установка електролічильника.
— Укладення договору з обленерго про продаж електроенергії.
— Підключення зеленого тарифу.
Наші висококваліфіковані фахівці нададуть вам допомогу і сприяння на кожному етапі отримання вами «Зеленого тарифу».

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ